Generalny wykonawca
infrastruktury
drogowej
w regionie łódzkim
Unidro.pl:
Strona główna
Certyfikaty i nagrody

Certyfikaty i nagrody

Certyfikaty i nagrody Drukuj

2012

 • UNIDRO zostało laureatem XV edycji programu "Przedsiębiorstwo Fair Play", kolejny raz uzyskując tytuł i certyfikat  "Przedsiębiorstwo Fair Play 2012" - potwierdzający rzetelność firmy oraz "Srebrny Laur" - będący nagrodą specjalną dla firm - laureatów, które nieprzerwanie od 7 lat uczestnicząc w programie z powodzeniem poddają się weryfikacji w dziedzinach objętych tym programem.
 • UNIDRO zostało wyróżnione w rankingu "Skrzydła Biznesu 2012" w kategorii średnia firma, organizowanym przez "Dziennik Gazeta Prawna". "Skrzydła Biznesu" to prestiżowy ranking firm sektora MSP, wyróżniający wiarygodne i osiągające najlepsze wyniki finansowe przedsiębiorstwa, które pomimo dużej konkurencji i niestabilnych czasów gospodarczych wciąż się rozwijają i wzbudzają zaufanie.

2011

 • UNIDRO zostało laureatem XIV edycji programu "Przedsiębiorstwo Fair Play" szósty raz z rzędu uzyskując tytuł i certyfikat "Przedsiębiorstwo Fair Play 2011", oraz "Brązowy Laur".

 2010

 • UNIDRO zostało laureatem XIII edycji programu "Przedsiębiorstwo Fair Play" piąty raz z rzędu uzyskując tytuł i certyfikat "Przedsiębiorstwo Fair Play 2010".
 • UNIDRO zostało wyróżnione w rankingu firm województwa łódzkiego „Skrzydła Biznesu 2010” w kategorii „Firma średnia wiarygodna i dynamiczna”, organizowanym przez „Dziennik Gazeta Prawna”. Ranking obejmuje przedsiębiorstwa, którym partnerzy biznesowi mogą zaufać, jak również które potrafią się rozwijać w trudnych warunkach rynkowych.
 • UNIDRO zostało laureatem plebiscytu „EURO Partner 2009/2010” - organizowanego pod honorowym patronatem Wojewody Łódzkiego oraz Marszałka Województwa Łódzkiego - otrzymując wyróżnienie „Lider budownictwa drogowego i infrastruktury mostowej” w kategorii firmy województwa łódzkiego.

2009

 • UNIDRO zostało laureatem XII edycji programu "Przedsiębiorstwo Fair Play" po raz czwarty uzyskując tytuł i certyfikat "Przedsiębiorstwo Fair Play 2009".
 • UNIDRO zostało laureatem ogólnopolskiego rankingu "Diamenty Forbes 2009". Znaleźliśmy się w gronie przedsiębiorstw, które w ostatnich trzech latach najbardziej dynamicznie zwiększały swoją wartość.

2008

 • UNIDRO zostało wyróżnione w III edycji Konkursu "Gepardy Biznesu 2008" w kategorii "Najdynamiczniejsza firma województwa łódzkiego". Tym samym znaleźliśmy się w gronie 89 najbardziej dynamicznych dużych firm naszego województwa oraz wśród 843 przedsiębiorstw uznanych w tym rankingu za najcenniejsze firmy województwa łódzkiego.
 • UNIDRO zajęło II miejsce w konkursie "Bezpieczna budowa 2008", którego celem jest upowszechnianie bezpiecznych i higienicznych warunków pracy na placach budów, w tym promowanie wykonawców robót budowlanych, którzy zapewniają bezpieczne stanowiska pracy w procesie realizacji obiektów budowlanych oraz przyczyniają się do ogólnego wzrostu poziomu bezpieczeństwa pracy w budownictwie.
 • UNIDRO zostało laureatem programu "Przedsiębiorstwo Fair Play" uzyskując tytuł i Złoty Certyfikat "Przedsiębiorstwo Fair Play" 2008. Otrzymują go firmy, które trzykrotnie poddały się weryfikacji w programie oraz którym został w trzech kolejnych edycjach przyznany ten tytuł i certyfikat.
 • UNIDRO w IX edycji rankingu organizowanego przez redakcję "Puls Biznesu" po raz kolejny znalazło się w prestiżowym gronie "Gazeli Biznesu 2008", czyli przedsiębiorstw, które osiągają dobre wyniki finansowe, dynamicznie się rozwijają oraz działają w sposób przejrzysty i solidny.
 • UNIDRO otrzymało wyróżnienie w konkursie "Orły Polskiego Budownictwa 2008" pod patronatem Ministerstwa Infrastruktury, w kategorii: Infrastruktura inżynieryjna i drogowa, potwierdzające przynależność do grona firm podnoszących swoją konkurencyjność i oferujących wysoką jakość w budownictwie.

2007

 • UNIDRO drugi raz z rzędu zostało laureatem X jubileuszowej edycji programu "Przedsiębiorstwo Fair Play" uzyskując tytuł i certyfikat "Przedsiębiorstwo Fair Play 2007".
 • UNIDRO otrzymało wyróżnienie w rankingu "Wehikuły Czasu" i znalazło się w gronie najbardziej wiarygodnych firm regionu. Nagrodzone przez Gazetę Prawną firmy to najbardziej dynamiczne, tworzące miejsca pracy oraz wiarygodne finansowo przedsiębiorstwa - "przedsiębiorstwa, którym można zaufać".
 • UNIDRO znalazło się w prestiżowym gronie "Gazeli Biznesu 2007", czyli przedsiębiorstw, które osiągają dobre wyniki finansowe, dynamicznie się rozwijają oraz są rzetelnymi partnerami biznesowymi. Ranking organizowany przez redakcję "Puls Biznesu".

2006

 • UNIDRO zostało laureatem konkursu XII Edycji Medalu Europejskiego dla Usług, organizowanego przez Urząd Komitetu Integracji Europejskiej i Business Centre Club i otrzymało nagrodę Medal Europejski za usługę - spełniającą standardy europejskie - wykonywania robót budowlanych w zakresie budownictwa drogowego.
 • UNIDRO zostało laureatem IX edycji ogólnopolskiego programu „Przedsiębiorstwo Fair Play”. Zostaliśmy uhonorowani tytułem i certyfikatem „Przedsiębiorstwo Fair Play” 2006.

 


Projekt: Enigmatis Polska